Βαθμολογία 2015

Event powered by:

ΑΤΤΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΟΡΕΙΝΗΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑΣ 2015

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΝΔΡΩΝ

 

134 ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ

113 ΠΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΘΗΣΕΑΣ-WORLDOFBIKE

109 ΔΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ

86 ΡΟΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΑΛΩΣ-ANEKLINES

77 ΝΤΕΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΑΕΚ

71 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ

70 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ

70 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

41 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ, ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ

38 ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, ΘΗΣΕΑΣ-WORLDOFBIKE

25 ΓΚΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΑΠΣ ΑΤΛΑΣ

24 ΣΜΠΙΡΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΝΠΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

23 ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΑΠΣ ΑΤΛΑΣ

23 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ

23 ΚΑΤΣΙΚΑΡΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ, ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ

22 ΣΚΟΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ

22 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΘΗΣΕΑΣ-WORLDOFBIKE

15 ΔΟΥΡΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

15 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΣ, ΠΡΩΤΕΑΣ

13 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ

13 ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ

12 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΑΠΣ ΑΤΛΑΣ

10 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΑΠΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

10 ΖΕΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

9 ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ

9 ΓΡΟΥΒΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ, ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ-GROUVAS

9 ΛΙΟΥΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΑΠΣ ΑΤΛΑΣ

9 ΠΕΤΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΑΠΣ ΑΤΛΑΣ

9 ΑΛΜΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ, ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

8 ΜΠΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ

8 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΑΠΣ ΑΤΛΑΣ

8 ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.

5 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ, ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

4 ΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ, ΑΠΣ ΑΤΛΑΣ

4 ΣΥΨΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ, ΠΡΩΤΕΑΣ

3 ΝΤΑΡΔΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ, ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ

1 ΖΑΛΑΓΚΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ

1 ΛΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ

0 ΓΚΑΖΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ, ΘΗΣΕΑΣ-WORLDOFBIKE

 

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΕΦΗΒΩΝ

117 ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΘΗΣΕΑΣ-WORLDOFBIKE

101 ΜΑΤΙΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΘΗΣΕΑΣ-WORLDOFBIKE

58 ΝΤΟΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ, ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

55 ΖΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

42 ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ, ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

39 ΑΡΧΟΛΕΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ

35 ΣΥΡΙΓΟΣ ΟΡΦΕΑΣ, ΠΡΟΟΔΟΣ

24 ΜΗΛΙΑΡΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ, ΠΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ

17 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ, ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

15 ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΘΗΣΕΑΣ-WORLDOFBIKE

15 ΑΤΖΕΜΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΛΚΙΝΟΟΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.

13 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ

1 ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ-GROUVAS

 

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΙΔΩΝ

 

103 ΛΕΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΑΕΚ

94 ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΑΕΚ

77 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

75 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ, ΘΗΣΕΑΣ-WORLDOFBIKE

50 ΤΣΟΡΤΣΟΥΚΤΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ, ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

50 ΖΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΑΠΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

49 ΓΟΥΛΕΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΚΑΣΤΕΛΟ ΡΟΣΣΟ

42 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.

30 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΠΡΟΟΔΟΣ

29 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

24 ΣΦΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ

20 ΑΔΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.

13 ΓΟΥΛΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΚΑΣΤΕΛΟ ΡΟΣΣΟ

13 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΙΣ, Α.Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

12 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

 

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

92 ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗ ΔΑΝΑΗ ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ

50 ΦΑΣΟΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.

42 ΠΛΕΓΑ-ΓΑΒΡΙΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ

35 ΠΡΙΝΤΕΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ

35 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΡΟΟΔΟΣ

29 ΛΕΠΕΝΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΘΗΣΕΑΣ-WORLDOFBIKE

24 ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

 

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΠΕΝ X-PERT

-39

 

127 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΤΘΑΙΑΣΟΣ

108 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΘΑΛΑΣΣΗΣ, NINERDS

83 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΥΠΡΙΖΑΣ, ΝΠΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

55 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΛΑΡΙΩΤΗΣ

50 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΙΑΚΑΣ, ΑΠΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

50 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ, WEST COAST TEAM

47 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΣΕΡΗΣ, MASTER BIKE ΧΑΛΚΙΔΑ

44 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ, ΑΠΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

42 ΓΟΥΔΑΣ ΠΑΥΛΟΣ, BIKEME

42 ΗΛΙΑΣ ΤΣΟΡΤΟΥΚΤΣΙΔΗΣ, ΒΑΟ

37 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ, ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

35 ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ, ΑΛΦΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

35 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, PROTEK TEAM

34 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΚΟΥΜΕΑΣ

34 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

30 ΝΙΚΟΣ ΣΜΠΙΛΙΡΗΣ, ΧΑΛΚΙΔΑ

27 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΙΤΖΙΛΑΙΟΣ

26 ΗΛΙΑΣ ΠΛΟΚΑΣ, NINERDS

24 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΓΟΥΔΗΣ

22 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΤΡΗΣ, WEST COAST TEAM

21 ΦΩΤΗΣ ΤΣΑΓΚΟΥΡΗΣ

20 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΧΟΣ

19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΠΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

15 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΝΗΣ, ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ

12 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ, AIOLOS

11 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΣΙΝΑΣ, ΧΑΛΚΙΔΑ

10 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΛΙΟΥΡΑΣ, ΑΤΛΑΣ - WORLDOFBIKE

10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΙΤΣΑΝΤΑΣ

9 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ, ΑΤΛΑΣ - WORLDOFBIKE

9 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, RAM BIKES FOX SPY

9 ΠΑΥΛΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

9 ΚΩΣΤΑΣ ΡΟΜΠΙΝΣΟΝ

8 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ, ΠΟ ΠΑΤΡΩΝ

6 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ, AEK

6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΘΙΜΟΣ

4 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΤΣΙΦΗΣ

4 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

3 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΛΟΣ, ELECTRIC REV BY HELMA

3 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΣΚΟΥΤΗΣ

2 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ, MASTER BIKE ΧΑΛΚΙΔΑ

1 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

1 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ, ONFOOT

1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΟΣΟΣ

1 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ

1 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΚΕΡΑΤΙΩΤΗΣ, 34BIKESHOP

1 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ

1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΪΤΑΝΟΣ, ΕLECTRIC REV BY HELMA

1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ

0 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΣΚΟΥΤΗΣ

0 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ, ELECTRIC REV BY HELMA

0 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΡΙΤΟΣ

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΠΕΝ X-PERT

40+

 

150 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΚΥΛΟΔΗΜΟΣ, ΑΕΚ

136 WILBERT VICENTE GACUTAN, ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ

85 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ, ΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΑΔΙΚΟ / +WATT

42 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΡΩΜΑΣ, ΘΗΣΕΑΣ TRIATHLON

42 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΙΕΡΟΣ

42 ΚΩΣΤΑΣ ΜΟΥΡΙΚΗΣ, ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ

37 ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΤΙΑΤΟΣ, ΑΙΟΛΟΣ

35 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΥ, DYNO CYCLES

32 ΜΑΡΙΟΣ ΑΔΑΛΟΓΛΟΥ, ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ

29 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΤΣΑΣ, ΑΤΛΑΣ - WORLDOFBIKE

29 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ

29 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΝΗΣ

24 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΔΟΥΚΑΤΑΣ

24 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΤΑΡΔΑΣ, WEST COAST TEAM

20 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΕΝΑΡΙΟΣ

20 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ, ΠΡΟΤΥΠΟ GYM

17 ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΥΧΟΓΙΟΣ, ΑΤΛΑΣ - WORLDOFBIKE

17 ΑΡΗΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ, NINERDS PELOTON

15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΝΑΒΑΡΛΙΩΤΗΣ

15 ΠΑΝΟΣ ΜΑΚΡΙΝΟΣ

15 ΦΩΤΗΣ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ, ΑΠΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

13 ΜΙΧΑΗΛ ΖΩΤΟΣ, ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ

13 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΣ, ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ

12 ΣΠΥΡΟΣ ΑΣΛΑΝΗΣ

11 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΕΡΚΟΥΡΑΚΗΣ, ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ

11 ΧΡΟΝΗΣ ΔΟΥΚΑΤΑΣ, CYCLELAND

10 ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΑΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ, PROTYPO GYM

9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΙΛΑΠΛΑΓΚΑΣ

8 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΟΥΣΙΔΗΣ, CYCLELAND

6 RADEK ARCISZEWSKI, ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

5 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΩΝΑΡΑΣ, ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

4 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ, ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΡΔΑΣ, ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

2 ΣΩΤΗΡΗΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

1 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΑΡΕΛΑΣ, ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

1 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ, ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

1 ΤΑΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

0 ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ OPEΝ FUN

 

142 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

83 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΓΕΝΗΤΣΑΡΕΛΗΣ

50 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΥΠΡΙΖΑΣ PLANET BIKES - MASTER BIKES

50 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

42 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΕΟΥΣΗΣ AEK - DEMARAGE

42 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ

42 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ

39 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΛΕΟΥΣΗΣ ΟΔΟΝΤΩΤΟΣ

38 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΥΡΑΣ

37 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ

35 ΙΒΑΝ ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ

35 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ

35 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΣ

35 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΖΗΣ

35 ΑΡΓΥΡΗΣ ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ-GROUVAS

29 ΘΕΟΦΡΑΣΤΟΣ ΞΥΔΕΑΣ

29 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ

29 ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΑΚΙΝΟΣ

24 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ

20 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΟΥ

17 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΙΖΟΓΛΟΥ

15 ΑΡΗΣ ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ

14 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ

13 ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ

12 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΖΗΣ

12 ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ

12 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΣ PAMVOMOUNTAIN

10 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΙΛΙΓΓΙΡΗΣ ΘΗΣΕΑΣ - WORLDOFBIKE

10 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΦΑΚΗΣ

9 ΡΑΦΑΗΛ ΜΑΛΤΟΥΔΗΣ

8 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΕΝΟΣ

7 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

6 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ DHL

6 ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΙΠΗΣ

5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΦΥΡΗΣ

4 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

4 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

0 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ

0Ι ΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΘΗΣ

0 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΕΓΙΑΝΝΗΣ

0 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ

0 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΡΟΥΒΑΣ GROUVAS BIKES

0 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΙΟΣ

0 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

========================================

29 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΡΟΥΣΟΥ**

27 PLEWA ANETA IRENA** ΘΗΣΕΑΣ - WORLDOFBIKE

24 ΑΘΗΝΑ ΖΩΗ**

13 ΝΙΚΗ ΧΕΜΜΙΝΚΣ** NINERDS PELOTON

7 ΝΤΙΝΑ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ** PAMVOMOUNTAIN

3 ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΜΕΝ ΛΥΡΑ**

 

 

Σήμειωση: Σε περίπτωση ισοπαλίας σε πόντους, την υψηλότερη θέση καταλαμβάνει ο ποδηλάτης με την καλύτερη θέση στον Τελικό αγώνα. Σε περίπτωση μη συμμετοχής στον Τελικό, κανενός εκ των δυο ισοβαθμίσαντων θα προσμετρηθεί η κατάταξη στον προτελευταίο της σειράς αγώνα κοκ.

 

Βαθμολογία 2014:

 

Τελική κατάταξη Κυπέλλου SIlverback Racing 2014

 

 

Μοιραστείτε το

 

Sponsors:

 

Διοργανωτές: